Уряд припинив фінансувати вступ України до НАТО

Екс-голова МЗС Володимир Огризко звинуватив Кабмін у тому, що цього року в Україні немає коштів навіть на інформаційну кампанію, присвячену НАТО.

Цього року через позицію Кабінету міністрів не фінансується Національна інформаційна стратегія з питань євроатлантичної інтеграції України.

Про це заявив перший заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, виступаючи на 6-й Асамблеї Громадської ліги Україна-НАТО в Києві.

"На превеликий жаль, цього року через позицію керівництва нашого рідного уряду державні установи позбавлені фінансової можливості займатися тією роботою, яка проводилася минулого року (реалізовувати Національну інформаційну стратегію з питань євроатлантичної інтеграції України – ред.)", - наголосив політик.

В той же час, він висловив переконання, що в Україні збільшується кількість прихильників вступу до НАТО. "Але необхідно бути об’єктивним і визнати, що минулорічний сплеск цього зростання необхідно віднести на неадекватну політику однієї країни, яка продемонструвала, що повага до норм міжнародного права не є обов’язковою", - зауважив Огризко.

У зв’язку з цим він висловився за необхідність посилення пропагандистської роботи серед громадян стосовно НАТО.
Серед пріоритетних напрямків такої діяльності екс-міністр виокремив об’єднання зусиль громадських неурядових організацій, їхню спільну протидію "провокаторам, які дискредитують НАТО серед українців", активізацію роботи із закордонними партнерами, а також запровадження спільного державного і громадського контролю за виконанням рішень державного рівня щодо євроатлантичної інтеграції України.

Огризко також наголосив, що апарат РНБО контролюватиме виконання Річної національної програми інтеграції України в НАТО.

"Складовою цієї програми, яка впродовж найближчих днів буде затверджена, я сподіваюсь, передбачені також питання інформаційної сфери", - додав політик.

Нагадаємо, на початку травня президент Віктор Ющенко доручив уряду розробити Річну національну програму з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

Глава держави, зокрема, попросив Кабмін передбачити заходи, спрямовані на ефективне рішення завдань у політичній, економічній, оборонній та інформаційній сферах.

Читайте також:

Ющенко наказав уряду за рік підготувати Україну до вступу в НАТО

До України знову не пустили військових НАТО

Росія створює в Центральній Азії аналог НАТО

Росія заборонила НАТО наближатися до своїх кордонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: