Новим керівником податкової призначений чиновник з Донецька

Новим очільником ДПА Азаров призначив близьку до себе людину – колишнього голову Донецької обласної податкової.

Кабінет міністрів призначив головою Державної податкової адміністрації 59-річного Олександра Папаіку.

Сьогодні, 24 березня, о 12:00 його представить колективу ДПА прем'єр-міністр Микола Азаров. На цю посаду претендували також Анатолій Брезвін, Олександр Антіпов, Віталій Хомутинник і Вадим Копилов.

"Але зіграли роль інші чинники: Папаіка – стовідсоткова людина Азарова. Він є публічною особою як відносно підприємств, так і в спілкуванні з пресою, він дипломат і професіонал", - розповів співбесідник в ДПА. За його словами, по стилю керівництва Папаіка нагадує Юрія Кравченка, який очолював ДПА в 2002-2004 роках, - жорсткий по відношенню до підприємств-мінімізаторів і людяний до колег, що показують результат.

Нагадаємо, минулої середи уряд звільнив Сергія Буряка, який очолював адміністрацію з кінця 2007 року, і призначило в.о. глави ДПА – начальником податкової міліції Віктора Шейбута.

Олександр Папаіка раніше працював в Держстраху, КРУ Донецька, фінансовому відділі Донецького міськвиконкому. З 1990 року він почав працювати в податковій інспекції Донецька, яка пізніше була реорганізована до обласної державної податкової адміністрації (ДПА). Посаду начальника Донецької обласної ДПА він посідав до 2003 року, а потім завідував кафедрою банківської справи Донецького національного університету.

"Олександр Папаїка – великий професіонал, з тих керівників, хто 13 років був головою обласної податкової. Він дипломат у відносинах з бізнесом, тому на підприємствах повинні позитивно оцінити його призначення", - сказав голова Донецької обласної ДПА Олег Соколов.

Співбесідник в ДПА розповів, що з приходом Олександра Папаіки посади заступників розділу адміністрації можуть зберегти Сергій Лекарь, Микола Любченко і Олег Матвєєв. Перший заступник голови Вадим Кайзерман, швидше за все, перейде на роботу в Совбез.

Читайте також:

Кабмін зібрався знизити податки

Кабмін обіцяє нові правила оподаткування з 2011 року

Азаров звільнив податківця Тимошенко

ВідеоПризначено нового керівника податкової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: