Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд призначив нового директора Інституту нацпам'яті. В'ятрович розкритикував рішення

Ним став Антон Дробович.

Кабінет міністрів України обрав нового главу Українського інституту національної пам’яті. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на сторінці у соцмережі Facebook.

"Кабмін призначив Дробович Антона — головою Українського інституту національної пам’яті. Антон - доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету імені Драгоманова", - написав він.

МОЛНИЯ! Кабмін призначив ДРОБОВИЧ Антона — головою Українського інституту національної пам’яті. Антон - доцент кафедри...

Опубліковано Олексієм Гончаренком Середа, 4 грудня 2019 р.

Пізніше В’ятрович оцінив призначення.

"Антон Дробович - голова Український інститут національної пам'яті. Чергове неправильне кадрове рішення уряду в гуманітарній політиці. Це вже не помилка, а розворот в інший бік. В національній пам‘яті може не лишитися місця для України та українців", - написав він у Facebook.

Довідка: Антон Дробович — кандидат філософських наук, експерт у сфері освіти і культури, дослідник міфології та сучасних комунікацій, арт-критик, член Правління Молодіжної Асоціації Релігієзнавців. Працював доцентом кафедри культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та експертом Інституту суспільно-економічних досліджень. 2014 року захистив кандидатську дисертацію з філософії, паралельно із роботою в ІСЕД викладає, має понад 50 наукових публікацій, співавтор навчально-методичних посібників та програм.

Працював на посаді радника Міністра освіти і науки України, керівника служби стратегії музейного планування та розвитку НКММК "Мистецький Арсенал".

Нагадаємо, 18 вересня повідомлялося, що Кабінет міністрів України звільнив Володимира В’ятровича з посади голови Українського інституту національної пам’яті. 

3 грудня В’ятрович склав присягу народного депутата України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції