Уряд просить президента надати мільярд на боротьбу з епідемією

Також Кабмін просить главу держави скасувати його указ про зупинення дій урядових постанов про залучення кредитів.

Уряд просить президента підписати зміни до держбюджету-2009 щодо виділення 1 мільярду гривень на боротьбу з епідемією грипу.

Також Кабмін просить главу держави скасувати його указ про зупинення дій урядових постанов про залучення кредитів під держгарантій на 500 мільйонів доларів.

В заяві уряду наголошується, що в Україні "швидкими темпами поширюються" свинячий грип та ГРВІ.

За даними Кабміну, з 29 жовтня грипом та ГРЗ вражено 1 122 188 осіб, з них майже 30 000 дітей та понад 500 вагітних жінок, померло 189 осіб.

Уряд заявляє, що вживає "всіх необхідних заходів для боротьби з епідемією", що об'єднав зусилля з органами виконавчої влади для придбання необхідного медобладнання та ліків.

Однак станом на 11 листопада, наголошує Кабмін, закон про зміни до бюджету-2009 про виділення 1 мільярду гривень на боротьбу з епідемією грипу не підписано президентом.

Крім того, указом президента зупинено дію постанови Кабміну щодо залучення у 2009 році іноземного кредиту для придбання медобладнання та ліків під держгарантію на суму, що не перевищує 500 млн дол.

Уряд заявляє, що в такій ситуації він не в змозі забезпечити здійснення заходів з надання своєчасної та високоякісної меддопомоги населенню.

Читайте також:

ПР підтримає Тимошенко, якщо Ющенко не дасть мільярд на грип

Ющенко заветує виділення мільярда гривень на грип

Тимошенко звинуватила Ющенка у всіх смертях від грипу

Рада виділила додатковий мільярд на боротьбу з грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: