Уряд РФ: "Нафтогаз" просто тягне час

"Нафтогаз" як і раніше тягне час і не виявляє зацікавленості в швидкому розв'язанні кризи.

Українська сторона на переговорах з "Газпромом" в черговий раз ставить під сумнів міжнародний склад багатобічної експертної комісії, яка покликана забезпечити контроль за транзитом газу через Україну.

Про це повідомило журналістам джерело в уряді РФ.

"Це означає, що "Нафтогаз" як і раніше тягне час і не виявляє зацікавленості в швидкому розв'язанні кризи", - сказав він.

Позиція Росії полягає у тому, що до складу міжнародної комісії повинні ввійти представники "Газпрому", "Нафтогазу України", Міненерго Росії і України, компаній - одержувачів російського газу в Європі і незалежній моніторинговій організації.

У п'ятницю стало відомо, що Україна, яка до останнього часу заперечувала проти входження в комісію російських представників, все-таки погодилася на це. 

Нагадаємо, сьогодні Олексій Міллер заявив, що "Газпром" досягнув певних домовленостей із "Нафтогазом України" і чекає на швидке вирішення проблеми транзиту блакитного палива українською територією.

Міллер зазначив, що як тільки документ буде підписаний, а міжнародні спостерігачі будуть готові до роботи на газовимірювальних станціях України та Росії, транзит російського палива українськими трубами знову стане можливим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: