Уряд Росії встановив тотальний контроль над окупованим Донбасом. Розслідування "Bild". Інфографіка

Керують окупованим Донбасом російські високопосадовці, серед яких друзі Путіна

Російська Федерація повністю контролює окуповані території Донбасу. Докази цього оприлюднило видання "Bild" з посиланням на відповідні документи.

Зокрема, у виданні зазначають, опираючись на записи засідання Міжвідомчої комісії з надання гуманітарної допомоги населенню окупованих територій Донецької та Луганської областей в Держдумі РФ від 23 жовтня 2015 року, що російський уряд взяв під контроль "сепаратистські території" на сході України.

Так, далекоглядні плани РФ виходять далеко за рамки "гуманітарної допомоги". Шість робочих груп контролюють "Фінанси та закон", "Визначення політики в галузі оплати праці, а також житлових питань державної служби", "Відновлення промисловості", "Торгівлю джерелами енергії", "Створення ринку електроенергії" та "Транспортну інфраструктура" на Донбасі. Для цього, п'ять російських міністерств мають відповідні міжвідомчі групи, які, в свою чергу, контролює ФСБ.

Основними завданнями російських міністерств є "оцінка ефективності справляння податків і зборів податковим органам (українських) територій та розробка пропозицій щодо поліпшення їх функцій та зміцнення бюджетної дисципліни".

Видання зауважує, що "ДНР"/"ЛНР" - це маріонетки Кремля, які ним повністю контролюються.

При цьому основними керівниками "тіньового уряду Донбасу" видання називає політика Сергія Назарова, який починав свою кар'єру в Ростовській області, віце-прем'єра РФ та близького друга Путіна Дмитра Козака. При цьому зазначається, що Козак та Назаров працювали разом в рамках "Комісії з соціально-економічного розвитку республіки Криму та Севастополя".

Ще одним виконавцем "тіньового" управління Донбасом є заступник міністра фінансів РФ Леонід Горін.

Окрім того, видання вказує, що українські олігархи-втікачі на чолі з Віктором Януковичем знали про плани Кремля щодо встановлення контролю над Донбасом.

Основною метою створення "Донбаської комісії" ще в грудні 2014 року була "критична гуманітарна ситуація". Втім вже через 5 місяців після заснування "комісії", окуповані території почали фінансуватися російською валютою.

Розпорядження в РФ
The Bild

Очевидно, російський уряд взяв на себе контроль над усіма сферами відповідальності держави для українських регіонів. А це визначає довгострокову долю регіонів.

Вищесказане лише доводить, що Москва лише інтерпретує Мінські угоди в шоу для Заходу, за лаштунками якого вже було розроблено окремий план для окупованих територій, який почали реалізувати після трьох місяців з дня підписання мирних Мінських домовленостей. Зокрема, "російський план" передбачає довгостроковий контроль над Донбасом, де Москва вже розпочала роботу із стабілізації політичної, економічної та соціальної ситуації. Видання підкреслює, що такі дії Кремля зумовлені бажанням контролювати схід України. Підтвердженням чому є провал мінських угод.

Хто контролює Донбас

Нагадаємо, що Росія за рік витрачає один мільярд євро на фінансування окупованих територій Луганської та Донецької областей.Зокрема, пенсійні виплати Росії щомісяця обходяться в 2 418 378 168 рублів або 30 млн євро.

Особливо дорогими є 30 тисяч російських і українських бойовиків. В той час, як вчитель на окупованій території Донбасу заробляє 50 євро, бойовик, залежно від його рангу, отримує 90-465 євро, тобто у 9 разів більше.

Видатки РФ є лише частиною російських сумарних витрат на підтримку окупації окремих районів Донбасу. Плата за газ, бензин, нафту, їжу, гуманітарна допомога, а також на боєприпаси для продовження війни проти України, ймовірно, обходяться Кремлю в сотні мільйонів євро в рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: