Уряд розглядає можливість введення "інтелектуального локдауну" в Україні — Арахамія

Уряд розглядає можливість введення "інтелектуального локдауну" в Україні — Арахамія

Фото: УНІАН

Такий локдаун дає можливість коригувати обмеження залежно від ситуації в регіоні.

Кабінет міністрів розглядає можливість введення "інтелектуального локдауну". Він буде враховувати ситуацію із захворюваністю на коронавірус у кожному регіоні.

Про це сказав глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24". 

"Імовірність повного локдауну 90%. Є шанси, що нам пощастить, але поки ніби так, що ймовірність дуже висока. Тепер питання, як його правильно ввести і в якому форматі. Уряд заявляє про певний інтелектуальний локдаун. Тобто не той повний локдаун, який був навесні, а такий… скоригований на реалії в кожному регіоні, зокрема громадський транспорт і так далі", – заявив Арахамія.

Також нардеп прокоментував можливість зупинки громадського транспорту під час карантину:

"Давайте розглянемо. Якщо ми зробимо локдаун, умовно, завтра, то всі підприємства працюють, і ми в цьому локдауні повинні погасити громадський транспорт, наприклад, київське метро. В цьому випадку ми зіткнемося з величезними труднощами з розвезення людей, яким чином вони доберуться до роботи.

Якщо це станеться, наприклад, 27 грудня, то взагалі-то ця проблема (транспортна.— Ред.) знімається як така. З точки зору наслідків і незручностей для людей – звичайно, це зіпсує новорічні свята, але проте це не так сильно вдарить по економіці".

Нагадаємо, Арахамія вважає найбільш задовільними датами для запровадження локдауну 25-26 грудня або від 1 січня. Свою думку пояснює тим, що період новорічних свят гарантовано передбачає велику кількість вихідних для працівників підприємств, а тому це менші економічні втрати, аніж запровадження локдауну зараз. 

У ВР провели закриту зустріч, на якій радилися, коли запроваджувати локдаун

У ВР провели закриту зустріч, на якій радилися, коли запроваджувати локдаун

Повʼязані теми:

Наступна публікація