Уряд розжене половину чиновників, а в решти забере машини

Кабмін готовий до того, щоб на 50% скоротити число працівників міністерств і на 85-90% відмовитися від транспорту, запевняє віце-прем'єр Борис Колесніков.

Андрій Клюєв
Борис Колесніков
Кабінет міністрів відмовиться від усіх зайвих витрат, щоб заощадити кошти державного бюджету, зокрема скоротить кількість працівників міністерств і відмовиться від службового транспорту. Про це заявив віце-прем'єр Борис Колесніков.

"Ми можемо вести чесний діалог із платниками податків тільки в тому випадку, якщо влада відмовилася від усіх зайвих витрат. Узагалі треба відмовитися від усього і максимально усе спростити. Кабмін до цього готовий. Кабмін готовий до того, щоб на 50% скоротити число працівників міністерств і на 85-90% відмовитися від транспорту", - цитує віце-прем'єра прес-служба Партії регіонів.

За його словами, у даний час органи виконавчої влади занадто бюрократичні. "Функції державного управління настільки перевантажені. Стільки "писанини", стільки папірців гуляє по Кабміну й облдержадміністраціям, що триста років нікому не потрібні", - обурився він.

"Радянський союз, що цілком володів економікою, і була повна монополія на засоби виробництва, повна монополія на зовнішню торгівлю, не робив таку кількість паперів і не мав таку кількість чиновників. Але мав набагато більші матеріальні можливості. Тому тут багато чого залежить від нас, тобто від Кабміну", - резюмував Колесніков.

Як відомо, до кінця 2010 року органи влади, держпідприємства і комунальні установи оголосили про намір закупити приблизно 1300 легкових автомобілів для своїх потреб.

Зокрема, 5 липня МВС оголосило про проведення тендеру на закупівлю VIP-авто - чотирьох автомобілів Mercedes Е350, чотирьох автомобілів Audi А6 і 12 машин Toyota Camry. Раніше в списку запланованих міністерством придбань опинилися ще 10 Toyota Camry, а також автомобіль Subaru Outback.

Втім, прем'єр-міністр Микола Азаров оголосив про заборону для міністерств витрачати державні гроші на нові службові автомобілі.

Читайте також:

Азаров зірве покупку 1300 службових авто для чиновників

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Кияни стали купувати втричі більше "Бентлі"

Міністрам заборонили купувати нові авто, меблі й техніку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: