Уряд розповів, коли настане довгоочікуване "покращення вже сьогодні"

Реформи, які почав Віктор Янукович, не можуть дати миттєвих результатів. "Безумовно, пройде 2-3-4 роки і результат буде", - обіцяють в Кабміні.

Борис Колесніков
УНІАН
Борис Колесніков
Віце-прем’єр міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков прогнозує, що перші результати роботи нинішньої влади, спрямовані на покращення життя, українці відчують у другій половині 2012 року.

Про це Колесніков сказав на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

"Я хочу сказати, що легше відповісти: десь є, а десь ні, напевно. Але якщо Україна 20 років жила в умовах піонерського табору з таким партизансько-окупаційним режимом, то як можна за рік досягти результатів? Безумовно, пройде 2-3-4 роки і результат буде", - зазначив Колесніков.

За його словами, реформи, які почав президент Віктор Янукович, мають системний характер, але не можуть дати миттєвих результатів.

"Я дуже добре пам’ятаю "Український прорив". В березні Юлія Володимирівна сплатила по 1 тис. грн... І в серпні того ж року почалася криза. І Україна виявилась найбільш постраждалою. Це розплата за популізм", - заявив віце-прем’єр.

"Янукович не хоче популізму і не хоче за нього розплачуватись. Янукович фундаментально виставив реформи і фундаментально їх реалізує. Я думаю, що перші результати можна буде побачити – видимі – у другій половині 2012 року", - сказав Колесніков.

На запитання журналістів, кого він мав на увазі, коли говорив про "партизан" та "окупантів", Колесніков відповів: "Партизани – це, вочевидь, підприємці, які не могли з лісу й носа показати, за великим рахунком. А окупанти – це, напевно, все-таки прокуратура, міліція та податкова адміністрація. Мені так здається".

За його словами, в Україні 99,9% підприємців думають "не про розвиток бізнесу, а про стосунки з правоохоронними органами". "Тільки правоохоронні органи повинні пам’ятати, що кошти для них закінчуються. І президент не буде ризикувати долею українського народу та 13 млн пенсіонерів, працівників освіти та медицини заради 50 тис. або 100 тис. бариг та хабарників... Тим паче у погонах", - додав Колесніков.

Читайте також:

 Губернатор Донеччини згадав Конфуція: народ має вірити правителям, а їжа - не головне

Регіонали втомились пояснювати Донбасу, чому ріст цін – це "покращення"

У ПР перенесли поліпшення життя людей на наступний рік

Губернатор Донеччини впевнений, що народ безбідно живе на 2,5 тис. грн

ВідеоУряд розповів, коли настане довгоочікуване "покращення вже сьогодні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: