Уряд розслідує куди Вінський витрачав державні гроші

Перший віце-прем'єр Турчинов заявив, що має інформацію про нецільове витрачання грошей Мінтрансу.

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов виступив за проведення службового розслідування інформації про те, що міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський, про відставку якого стало відомо вранці, вчинив нецільове використання грошей Мінтрансу.

"Я думаю, що буде проведене, у тому числі, службове розслідування, і результат, якщо він буде суттєвим, буде представлений в ЗМІ", - заявив Турчинов.

Він також спрогнозував, що таке розслідування не буде довготривалим. "Я думаю, що там нескладно розслідувати. Вчора (16 червня) "Укрпошта" передала інформацію, і я не бачу тут складності у визначенні цього питання", - наголосив урядовець.

У той же час, він повідомив, що Кабмін на своєму засіданні в середу не планував розглядати жодних питань, пов'язаних із Вінським. Урядовець також не зміг пояснити чому керівник Мінтрансу був відсутній на виставці-презентації українських автобусів, яка проходить у внутрішньому дворі будівлі Кабміну.

Турчинов, крім того, висловив побажання, щоб заяви міністрів, не пов'язані з їхньою професійною діяльністю, не впливали на роботу уряду.

Нагадаємо, Йосип Вінський оголосив про звільнення з посади міністра транспорту та зв'язку вранці у середу, 17 червня. Своє звільнення він пояснив серйозними розбіжностями з прем'єром Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань і реформ.

15 червня Тимошенко заявила, що група депутатів від БЮТ, наближених до Вінського, має намір висунути його кандидатуру на президентських виборах.

Сам Вінський категорично спростував цю інформацію і звернувся до Тимошенко з вимогою вибачитися перед ним. Крім того, голова Мінтрансу заявив, що й Тимошенко не має права балотуватися в президенти.

Разом із тим, сама Тимошенко повідомила, що не бачила заяви Вінського про відставку і визначиться з цим питанням після спілкування з міністром.

Читайте також:

Міністр транспорту Вінський подав у відставку

Тимошенко нічого не знає про звільнення міністра транспорту

Вінський вимагає у Тимошенко вибачень і готовий піти у відставку

Тимошенко: частина БЮТ висуне у президенти Вінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: