Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд щомісяця буде публікувати доходи міністрів та їхніх заступників

Із зарплатами міністрів можна буде ознайомитися на сайті уряду.

Доходи міністрів та їхніх заступників вирішили зробити публічними і відтепер цю інформацію щомісяця будуть публікувати на сайті Кабміну. Відповідне рішення ухвалили на засідання уряду 15 січня, пише УНІАН.

За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, розмір доходів, які отримують його колеги, не є таємницею. А завдяки щомісячному публічному звіту уряд стане на ще один крок чеснішим із суспільством.

"Ми будемо офіційно публікувати щомісяця всі доходи, які отримують наші топпосадовці. Це не є таємною інформацією. Ми вважаємо, що це буде ще один крок, щоб ми стали більш прозорими й чесними з суспільством. На сайті Кабінету міністрів буде публікуватися щомісяця той дохід, який отримують міністри, який отримують заступники", - пояснив Дмитро Дубілет.

Нагадаємо, 14 січня Кабінет міністрів України встановив новий мінімальний розмір окладу і сітку зарплат для топ-чиновників. Це ,зокрема, два прожиткових мінімуми (станом на 1 січня 4 тис. 204 грн). Також документ пропонує, що "першому віцепрем’єр-міністру України, віцепрем’єр-міністрам України, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися: надбавка за ефективність чи премія.

Відео Заступниця міністра економіки коментує зміни в трудовому законодавстві та зарплати чиновників

У нас в гостях Юлія Свириденко - заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Обговорюємо рівень зарплати чиновників та справедливість його зростання, а також детально розглядаємо нововведення у сфері трудового законодавства.     

Заступниця міністра економіки коментує зміни в трудовому законодавстві та зарплати чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції