Уряд спростував, що Азаров ображав жінок

У Кабміні заявляють, що дослівно Азаров говорив, що жодній жінці не побажає працювати по 15 годин, а не те, що жінкам не місце в уряді.

Інформація про те, що прем’єр Микола Азаров вважає реформи не жіночою справою, не відповідає дійсності.

Про це сказано у заяві прес-служби Кабміну.

"Це абсолютно не відповідає дійсності і є перекручуванням позиції прем’єр-міністра", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі наголошують, що насправді прем’єр заявив дослівно таке: "Міністрам доводиться працювати по 15 годин на добу, і тому я жодній жінці, а тим більше якщо у неї діти, не побажав би таких навантажень".

"На переконання Миколи Азарова, жінки в Україні роблять надзвичайно великий і важливий внесок практично у всі сфери життєдіяльності, і державне управління не є виключенням. Доступ жінок до державної служби не обмежений ні юридично, ні фактично. Більше того, права жінки і матері додатково захищені нашим законодавством", - сказано у заяві.

У прес-службі підкреслили, що на думку Азарова, "жодна реформа, яка не визнана і не підтримана рівною мірою і жінками, і чоловіками, не має перспективи".

Крім того, за словами Азарова, "жінки будуть достойно представлені в процесах глибокого системного реформування країни".

Як відомо, раніше ЗМІ процитували Азарова про те, що "не жіноча це справа - проводити реформи в Україні".

У свою чергу речниця з питань України фракції "зелених" у Бундестазі Віола фон Крамон-Таубадель назвала такі висловлювання неприпустимими і "ударом в обличчя".

Читайте також:

Азаров: проводити реформи – не жіноча справа

Напівроздягнені феміністки намагалися прорватися в Кабмін

Азаров побив два європейські рекорди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: