Уряд створив "фільтр" для указів президента

Про це із посиланням на сьогоднішнє рішення Кабміну повідомив представник Секретаріату президента Олександр Шлапак.

Олександр Шлапак
УНІАН
Олександр Шлапак та інші представники президента не задоволені останніми рішеннями уряду.
Кабінет міністрів України затвердив зміни до Положення про порядок підготовки та внесення проектів актів президента. 

Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні уряду, повідомив РБК-Україна представник президента в Кабміні, перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак. 

За його словами, зазначені зміни передбачають виключення з переліку нормативних актів, які видає президент, такого нормативного акту, як доручення. Крім того, уряд пропонує будь-яку ініціативу президента, яка сьогодні за дорученням глави держави вноситься безпосередньо центральному органу виконавчої влади, "пропускати через Кабмін". 

Таким чином, за словами Шлапака, уряд пропонує створити "додатковий фільтр": якщо Кабмін не схвалить ту чи іншу ініціативу президента, вона не виконуватиметься. 

Представники президента в уряді, які були присутні на засіданні, зокрема представник президента в Кабміні і голова Служби забезпечення зв'язків з Кабміном і Верховною радою, висловилися проти цих змін, проте прем'єр-міністр Віктор Янукович запевнив, що особисто поговорить з президентом і спробує знайти компроміс в цьому питані, зазначив Шлапак.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: