Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд ухвалив умови запуску будівництва метро у Харкові за кредитні кошти

На будівництво виділять 160 млн євро.

Кабінет Міністрів ухвалив порядок та умови використання коштів спільного проекту Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку щодо фінансування добудови лінії метрополітену у Харкові. На це виділять 160 млн євро на умовах кредиту.

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів України.

Проєкт передбачає будівництво нової ділянки третьої лінії метро з двома станціями: "Державінська" та "Одеська", а також електродепо "Олексіївське". Його потужність  100 вагонів зі сполучною гілкою до третьої лінії метро. Це втричі скоротить час поїздки від центру міста до південних спальних районів.

За отримані кошти також планують придбати новий рухомий склад для Харківського метрополітену.

"Очікується, що реалізація проекту розвантажить наземну частину транспортної інфраструктури та, як наслідок, поліпшить екологічну ситуацію у місті", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, від 1 вересня нинішнього року під час проектування нових станцій метро або реконструкції старих зобов'язують передбачати туалети. Відповідна норма міститься у оновленому ДБН "Метрополітени". Туалети мають розміщуватися у межах вестибюля станції, тобто на вході або виході.

Залиште свій коментар

Вибір редакції