Уряд вдруге за місяць змінив главу МНС

Попередній керівник Міністерства з питань надзвичайних ситуацій протримався на посаді менше двох тижнів.

Віце-прем’єр-міністр Анатолій Толстоухов 23 липня представив нового тимчасово виконуючого обов’язки міністра з питань надзвичайних ситуацій Михайла Болотських. Про це повідомила прес-служба МНС.

Віце-прем’єр подякував Володимиру Антонцю, який до цього часу виконував обов’язки міністра, за плідну працю і висловив упевненість, що колектив МНС і надалі буде працювати з такою ж самовіддачею.

Толстоухов наголосив, що попереду доволі непростий період, під час якого потрібно буде пройти шлях жорсткої економії. Новопредставлений т.в.о. глави МНС Михайло Болотських запевнив віце-прем’єра у готовності виконувати поставлені завдання з максимальною ефективністю.

Володимир Антонець у свою чергу подякував Кабміну в особі Толстоухова за підтримку у роботі і висловив вдячність колективу Міністерства за плідну співпрацю.

Нагадаємо, 10 липня Верховна рада звільнила з посади глави МНС Нестора Шуфрича. На його думку, причиною для відставки стало політичне підґрунтя. Зокрема, за словами Шуфрича, Партія регіонів досягла домовленості з партією Віктора Балоги "Єдиний центр" про входження до парламентської більшості, за що "балогівцям" буде надано кілька посад, в тому числі і крісло керівника МНС.

Після звільнення Шуфрича уряд тимчасово поклав виконання обов’язків міністра з питань надзвичайних ситуацій на першого заступника глави МНС Володимира Антонця.

Читайте також:

Кабмін призначив наступника Шуфрича

Майбутні зміни в уряді очами аналітиків: Министерская рулетка

Рада звільнила Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: