Уряд веде перемовини з ексзаступником Кличка на посаду міністра окупованих територій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гончарук сподівається на підтримку парламенту.

Кабінет міністрів України веде перемовини з колишнім заступником мера Києва Олексієм Резніковим щодо посади очільника міністерства окупованих територій

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв'ю "УП", яке було опубліковане 10 лютого.

Прем'єр вважає Рєзнікова хорошим кандидатом на посаду та сподівається, що ідею підтримає парламент.

"Ми зараз в діалозі з Олексієм Рєзніковим, для того, щоб він очолив це відомство. Він досвідчена людина, юрист, а там є питання перехідного правосуддя, ну тобто досить релевантний досвід в даному випадку. І він непоганий переговорник, і, на мою думку, непоганий менеджер. Це людина, яку я розглядаю на цю позицію, і якщо парламент підтримає, то, можливо, він доєднається до нашої урядової команди", – сказав Гончарук.

Нагадаємо, 5 лютого на нараді у президента України Володимира Зеленського було повідомлено про рішення уряду розділити міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і створити нове міністерство з питань окупованих територій.

Відео Зміни для ветеранів: Оксана Коляда розповіла про міністерство та новий законопроєкт

В Україні знову з’явиться окреме міністерство ветеранів. У студії "Сніданку" міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда розповіла про новий законопроєкт про ветеранів.  

Зміни для ветеранів: Оксана Коляда розповіла про міністерство та новий законопроєкт

Залиште свій коментар

Вибір редакції