Уряд виділить 37 мільярдів на потреби будівництва

Україна у 2009 р. може залучити 37 млрд грн кредитів на потреби будівництва, вважає прем'єр.

Уряд вважає за можливе залучити на зовнішніх ринках у 2009 році 37 млрд. грн. кредитних ресурсів під державні гарантії на потреби будівництва, заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

За її словами, комерційні банки сьогодні не в змозі залучити такі значні фінансові ресурси на зовнішніх ринках, однак, під держгарантії це можливо зробити.

Тимошенко не виключила, що під такі кредитні ресурси до будівництва в Україні можна залучити потужні будівельні іноземні компанії та комерційні іноземні банки, які б інвестували в ці будівельні компанії.

Ще одним джерелом фінансування будівництва вона назвала залучення кредитних ресурсів урядом ц рамках планового дефіциту бюджету в обсязі 25-30 млр грн.

За словами прем'єра, 90% зовнішніх запозичень будуть спрямовані на потреби будівництва. Для добудови незавершеного будівництва необхідно 14 млрд. грн.

Прем'єр зазначила, що для збереження обсягів будівництва, які країна мала торік, необхідно 33 млрд. грн. Щодо незавершеного будівництва, вона заявила, що ситуація значно ускладнюється тим, що минулого року будівельні організації не завжди коректно розпоряджалися коштами інвесторів.

Зокрема, кошти, що надходили від приватних осіб на будівництва їхніх помешкань, будкомпаніями вкладались в інші непрофільні активи, наприклад, для будівництва інших об'єктів, або ж купівлі земельних ділянок під інші об'єкти. Внаслідок чого, будівельні організації стикнулися з фінансовим розривом.


Читайте також:

БЮТ сказав, коли почнеться імпічмент
Ющенко заборонив губернаторам бачитись з прем'єром
Тимошенко хоче, щоб "Інтер" перейшов до іноземного інвестора

ВідеоУряд виділить 37 мільярдів на потреби будівництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: