Уряд виділив 120 мільйонів на обладнання для біометричних паспортів

Уряд виділив 120 мільйонів на обладнання для біометричних паспортів

Усього МВС було передано 172,663 млн грн, із яких 120 млн грн - на закупівлю устаткування для паспортів із біометричними даними.

Кабмін виділив Міністерству внутрішніх справ 120 млн грн на придбання обладнання для реалізації першого етапу робіт із введення закордонних паспортів із біометричними даними.

Це закріплено розпорядженням уряду № 154-р від 14 лютого "Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень".

Відповідно до документа, бюджетні призначення, передбачені Міністерству фінансів у загальному фонді держбюджету за програмою "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом міністрів України" у сумі 584,452 млн грн, Кабмін передав різним міністерствам.

Усього МВС було передано 172,663 млн грн, із яких 120 млн грн - на закупівлю устаткування для паспортів із біометричними даними й 52,663 млн грн - на будівництво лікувально-профілактичних закладів МВС у Закарпатській, Запорізькій і Київській областях.

Крім того, уряд виділив Міністерству юстиції 10 млн грн для капітального ремонту приміщень органів юстиції, Міністерству освіти й науки, молоді й спорту - 10 млн грн для устаткування спортивних майданчиків у місцях масового відпочинку населення й 5 млн грн - для капітального ремонту будинків і споруджень баз олімпійської підготовки державної форми власності.

Читайте також:

Українці отримають перші біометричні паспорти цього літа

В іноземців будуть брати відбитки пальців та сканувати сітківку ока

Україні не вистачає грошей на безвізовий режим з ЄС

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів