Уряд виділив 330 млн грн на ремонт найгірших ділянок "пекельної" траси Дніпропетровськ-Кривий Ріг

Ремонт має завершитися до кінця поточного року.

Десятки розрізаних коліс, розсипані вантажі та суцільний стрес – така їзда трасою Дніпропетровськ-Кривий Ріг. Це один з головних шляхів державного значення, що веде на південь. Зокрема, найзатребуваніший серед підприємств, що везуть зерно до морських портів. Водії називають трасу пекельною дорогою, бо змушені рухатися суцільними ямами, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Глибокі, широкі та з гострими краями - ям стільки, що їх просто ніде об'їжджати. Полями та узбіччями – водії намагаються зберегти авто. Обабіч траси стоять десятки машин з розрізаними колесами. Нове колесо коштує щонайменше дві тисячі гривень. Водії не стримують обурення.

Та випробування стає набагато складнішим, коли сонце заходить. Якщо вдень ці ями хоч якось можна було побачити, то ввечері їх просто неможливо об'їхати! Один з водіїв Борис ледве стримує сльози. Через знищену дорогу він втратив вантаж.

"Ось на ходу відкрився борт. Темно, не видно нічого. Десь хитнуло, кільце вискочило і посипалося. Сюди приїхав - все відкрите. Зерно сиплеться. Хто мені буде відшкодовуватися всі збитки?", - каже він.

Водії клянуть, обурються і підраховують збитки, але безсилі. Іншого шляху нема. Навантаження зросло вдвічі, загальна вага зросла втричі. Тому дорога ця прийшла в такий незадовільний стан.

Олексій Зарицький, заступник директора департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку Мінінфраструктури, обіцяє ремонт, але не повний.

"Капітальний ремонт для такої дороги коштує від 20 до 40 млн грн за кілометр. Тому ділянками буде виконуватися капітальний ремонт, а переважна більшість буде виконуватися поточний середній ремонт", - каже він.

330 мільойнів гривень на ремонт цієї траси держава таки виділила. Найгірші ділянки вже визначили. Тендер мають оголосити найближчими днями, потім визначити переможця, провести роботи. Тож нормально їздити тут будуть не скоро.

Дмитро Гончаров, начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровський області, обіцяє закінчити ремонт до кінця цього року через великий об'єм робіт. Через ремонт, за його словами, проїзд цією трасою влітку буде ускладнений.

Тим, хто постраждав від бездоріжжя, радять звертатися до судів. Збитки тоді, може, й компенсують, якщо пощастить.

Нагадаємо, 14 березня на позачерговому засіданні Кабміну затвердили виділення з держбюджету 6,5 млрд грн на ремонт доріг. Загалом у 2015 році на ці роботи планують залучити 14,2 млрд грн – із держбюджету, місцевих бюджетів та кредитів від міжнародних фінансових організацій.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

ВідеоДержава виділила 330 мільйонів гривень на ремонт траси Дніпропетровськ-Кривий Ріг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: