Уряд відкликав свою антикризову програму. Янукович задоволений

Кабмін визнав, що подана майже півроку назад антикризова програма втратила свою актуальність і обіцяв врахувати поправки Партії регіонів.

Уряд звернувся до всіх фракцій з проханням не розглядати завтра, 14 квітня, на пленарному засіданні Верховної ради проект антикризової програми.

Про це лідер фракції БЮТ Іван Кириленко сказав на засіданні Погоджувальної ради парламенту.

Він нагадав, що програму з подолання наслідків кризи уряд подав до парламенту ще в грудні 2008 року.

"Ми б хотіли, щоб був об’єднуючий документ", - наголосив Кириленко.

За його словами, уряд та фракції коаліції ознайомилися з пропозиціями фракції Партії регіонів щодо подолання кризи в Україні, й "вони можуть бути враховані".

Кириленко наголосив, що керівництво уряду пропонує зустрітися з представниками всіх фракцій, в тому числі Партії регіонів, і обговорити пропозиції до програми, щоб виробити узгоджений документ.

За словами Кириленка, необхідно перенести затвердження антикризової програми уряду "на декілька днів чи, можливо, декілька тижнів".

Водночас він зауважив, що замість проекту програми завтра парламент може розглянути 10 антикризових законопроектів.

У свою чергу лідер ПР Віктор Янукович заявив, що фракція Партії регіонів згодна перенести розгляд антикризової програми уряду.

Він заявив, що пропозиція перенести розгляду проекту програми "є справедливою".

За його словами, з боку коаліції та уряду це звучить "як самокритика" і визнання того, що антикризова програма уряду, яка була подана до ВР у грудні 2008 року, вже застаріла.

На думку Януковича, всім зрозуміло, що цю програму треба переглядати і вносити корективи, враховуючи ситуацію, яка склалася на сьогодні.

Янукович вважає, що необхідно "зробити правдиву оцінку ситуації". За його словами, якщо в основу проекту не буде закладена "правдива інформація, то ми не отримаємо якісну програму на виході".

Янукович наголосив, що Партія регіонів розробила "вимоги до антикризової програми, і ми їх сьогодні вручили головам комітетів ВР, голові Верховної ради, і сьогодні вручимо прем’єр-міністру та президенту".

За словами Януковича, необхідно "витратити невеличкий час, обов’язково за участю не тільки комітетів ВР, а, перш за все, уряду, і підготувати реальну якісну програму і зміни до бюджету на цей рік". На його думку, якщо буде "системний підхід", то тоді буде можливість разом вирішити багато питань.

Янукович наголосив, що Партія регіонів "готова брати участь у розробці цієї програми".

Читайте також:

МВФ і американці знайшли в Україні 50 проблемних банків

Чорновіл: між Януковичем та Ахметовим спалені мости

Ющенко скликав велику антикризову нараду

Світовий банк вимагає від України впровадження антикризових реформ

Азаров: Рада не голосуватиме за антикризову "фільчину грамоту" Тимошенко

ВідеоУряд відкликав антикризову програму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: