Уряд відкрив "гарячі" лінії з питань епідемії грипу

Уряд закликає громадян повідомляти про відсутність ліків в аптеках та про випадки спекуляції ліками, про неналежне медичне обслуговування.

У Міністерстві охорони здоров’я діє "гаряча" телефонна лінія щодо інформування населення з питань епідемії грипу A/H1N1 - 0(44)200-07-80.

Про це повідомили в Управлінні у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів України.

Крім того, діє постійна урядова "гаряча" лінія – 0(800)507-309.

Уряд закликає громадян повідомляти про відсутність ліків в аптеках та про випадки спекуляції ліками, про неналежне медичне обслуговування тощо. Усі звернення щодо ситуації з грипом будуть розглянуті першочергово, запевнили в Кабміні.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України оголосило про початок епідемії грипу A/H1N1 в країні.

За останніми офіційними даними, від свинячого грипу в Україні померли чотири людини, в 11 осіб цей діагноз підтверджено, а ще тисяча хворих - під підозрою.

Кабінет міністрів ввів заборону на проведення масових заходів по всій Україні у зв'язку із загрозою епідемії свинячого грипу. Перенесені всі заходи в рамках передвиборчої кампанії, в тому числі презентація передвиборчої програми Віктора Ющенка, планувалася на 1 листопада.

У всіх навчальних закладах країни оголошені тритижневі канікули. На території дев'яти західних областей України вводиться карантин (Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській).

Читайте також:

З потяга "Ужгород - Київ" зняли дітей, хворих на грип

В Україні оголошено найвищий рівень загрози епідемії грипу

Україна витратить 3 мільярди на боротьбу з епідемією грипу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: