Уряд вимагає від Ради не спонсорувати відпочинок депутатів коштом держави

Кабмін наполягає, щоб депутати відпочивали, лікувалися і страхували себе власним коштом.

Кабінет міністрів схвалив законопроект, яким передбачається відміна страхування життя і здоров'я, а також оздоровлення народних депутатів коштом держави.

Про це повідомила міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова.

Вона відзначила, що відповідний законопроект про внесення змін до закону Про статус народного депутата був схвалений сьогодні, 27 травня, на засіданні Кабміну.

За словами Денісової, законопроект також передбачає відміну безкоштовного використання депутатами залів офіційних делегацій в аеропортах, портах, на вокзалах і станціях.

Крім того, Кабмін пропонує скоротити пільги для колишніх депутатів.

Зокрема, пропонується скоротити до 1 місяця виплату матеріальної допомоги непрацевлаштованим колишнім депутатам і скоротити до 3 місяців виплату такої допомоги при проходженні ними навчання або перекваліфікації.

Згідно ж закону, що діє, передбачається виплата матеріальної допомоги непрацевлаштованим депутатам протягом року після закінчення їх повноважень і протягом двох років при проходженні ними навчання або перекваліфікації.

Як повідомлялося, 18 березня Кабінет міністрів в два рази зменшив заробітню плату прем'єр-міністра, віце-прем'єр-міністрів і міністрів на період з 1 квітня до 1 січня 2010 року.

За інформацією газети "Сегодня", народні депутати отримують зарплатню у розмірі 14 тисяч грн, доплати за інтенсивну і секретну роботу, а також за знання мов. Крім того, депутатам виділяють від 10 до 17 тисяч грн на канцелярські, транспортні і інші витрати і надають автомобіль для поїздок по Києву.

Також депутатам оплачують ж/д і авіаквитки, надають житло і оплачують мобільний зв'язок.

Раніше повідомлялося, що, незважаючи на офіційно ухвалене рішення про зниження зарплат депутатів Верховної ради з 1 квітня цього року, народні обранці продовжують отримувати такі самі гроші, як і раніше.

В той же час, мінімальна зарплата в Україні з 1 квітня підвищилася на 20 гривень.

Зараз мінімальна зарплата становить 625 гривень на місяць, а до кінця року вона підвищиться до рівня 669 гривень на місяць.

Читайте також:

Депутати так і не знизили собі зарплати

БЮТ придумав, як заощадити на депутатах 180 млн

Депутатам доведеться відмовитись від пільг

Тимошенко хоче відмінити всі податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: