Уряд вирішив продати 15 обленерго

Кабмін обіцяє не виставляти всі 15 підприємств на продаж одночасно, щоб не обвалити ринок. Аукціон може початися вже у вересні.

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо приватизації 15 контрольних пакетів енергопостачальних компаній (обленерго), переданих до статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України".

Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко.

"Урядом ухвалено рішення про початок процедури приватизації контрольних пакетів енергорозподільних компаній, які входять до статутного фонду НАК "Енергетична компанія України", - заявив Парфененко.

При цьому він підкреслив, що Фонд державного майна не має наміру одночасно 2009 року виставляти на продаж ці пакети акцій обленерго.

"Це (рішення Кабміну) не означає, що всі ці 15 пакетів в один час виставлятимуться на продаж, що ринок обвалиться, що ми все пускаємо з молотка", - підкреслив Парфененко.

Він додав, фонд проведе ретельну роботу зі встановлення чіткої аргументованої послідовності виставляння на продаж цих об'єктів, а також проведене маркетингове дослідження для реалізації держмайна.

На сьогодні, зі слів Парфененка, триває робота з підготовки до приватизації обленерго, зокрема вирішується питання вилучення пакетів акцій зі статутного фонду НАК ЕКУ і передачі їх фонду.

В.о. голови ФДМУ зазначив, що якщо всі процедури буде проведено швидкими темпами, то перший аукціон із продажу може бути оголошено у вересні цього року.

НАК "ЕКУ" створено в червні 2004 року. До статутного фонду компанії передано, зокрема, держпакети акцій підприємств паливно-енергетичного комплексу, зокрема енергогенеруючих "Дніпроенерго", "Донбасенерго", "Західенерго", "Центренерго".

Читайте також:

Тимошенко звинуватили у намірі за безцінь продати ОПЗ "Газпрому"

Скандальний завод ОПЗ офіційно виставили на продаж

Білорусь розпродасть ключові держпідприємства, щоб догодити МВФ

Вінський: "Укртелеком" постраждав від затягнутої приватизації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: