Уряд: вирішувати проблеми цін на газ і російської мови треба в комплексі

Кабмін пропонує комплексний підхід до побудови добросусідських відносин з російським народом

Питання зниження ціни на газ для України, продовження терміну базування російського Чорноморського флоту в Криму після 2017 року та статусу російської мови в Україні мають вирішуватися комплексно. Про це заявив міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов.

"Думаю, що буде комплексний підхід для того, щоб наші нормальні добросусідські і, я б сказав, братські відносини між українським і російським народом, а одночасно і між урядами й президентами розвивались тільки в позитивному напрямку. І, безумовно, комплексний підхід дозволить нам вирішувати складні питання, в тому числі економічні. Бо договір (газовий) існує, і з доброї волі Росія знижувати ціну не буде. У них же теж криза", - сказав Попов.

Водночас, за його словами, "ані президент, ані уряд не підуть на те, щоб інтереси українського народу відходили на другий план".

"Це буде рішення, яке зрозуміє і Україна, і Росія. І воно буде взаємовигідне", - заявив міністр.

Нагадаємо, раніше депутат російської Держдуми Костянтин Затулін, якому донедавна був заборонений в’їзд до України, заявив, що питання зниження ціни на газ і питання продовження базування Чорноморського флоту Росії в Севастополі "може бути якимось чином спакетизованим".

Крім того, коментуючи заяву українського віце-прем’єра Сергія Тігіпка про те, що ціна на газ для України мала б бути такою, як для Білорусі, Затулін заявив: "Газ поставляється до Білорусі, в якій дві державні мови: російська і білоруська, і це позначається на кліматі рішення цього питання. Треба просто над цим замислитися".

Як відомо, 23 березня до Москви відправляється українська делегація для проведення газових переговорів.

Читайте також:

Затулін запропонував не скорочувати ЧФ РФ, бо є шанс залишити його у Криму

Уряд вмовлятиме Росію зробити газ дешевим, як у білорусів

Азаров доручив Бойку придумати, як не платити Росії за газ з бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: