Гірників з шахти на Донеччині змусили страйкувати

Гірники з жданівської шахти вийшли на поверхню. В Мінвуглепромі вважають, що керівництво таких приватних шахт тисне на уряд шляхом страйків.

Шахтарі, що страйкували на приватній шахті „Комунарська” у місті Жданівка Донецької області, вийшли на поверхню.

Про це повідомив заступник міністра вугільної промисловості Анатолій Корзун, пише Урядовий портал.

За його словами, керівництво шахти „Комунарська”, де гірники відмовилися виходити з копальні через невиплату заробітної плати, викликали до Києва для детального аналізу ситуації.

17 квітня на шахту для переговорів з шахтарями виїхав перший заступник міністра вугільної промисловості, і зранку 18 квітня страйкарі вже вийшли на поверхню.

Заступник міністра зауважив, що зараз уряд „відчуває певний тиск з боку власників шахт недержавної форми власності”.

„Є такі розмови, що на інших приватних шахтах плануються акції, подібні до цієї, для того, щоб якимось чином вплинути на нас і залучити продукцію цих підприємств під те замовлення, яке ми маємо для державних підприємств”, – пояснив Корзун. Він попередив, що це не є цивілізованим методом співпраці.

У свою чергу генеральний директор ДП „Вугілля України” Олег Погодін зазначив, що в умовах звуження ринків збуту вугілля „багато приватних структур хочуть сісти на шию державі і перекласти свої проблеми, які можуть вирішувати самостійно, на державу”.

Нагадаємо, 17 квітня на шахті №22 "Комунарська" (ДВАТ "Шахтоуправління "Донбас") 74 гірники відмовилися підніматися на поверхню, вимагаючи виплати заборгованості із зарплати.

Читайте також:

Держава готова викупити приватні шахти

На Донбасі гірники знову влаштували страйк під землею

Макіївські гірники припинили страйк і піднялися на поверхню

Уряд знайшов на зарплату шахтарям мільярд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: