Уряд всерйоз взявся за Подільський міст

Уряд збільшив фінансування будівництва Подільського мосту в Києві в 3,58 раза і зменшив фінансування ремонту об'єктів культури.

Кабінет міністрів перерозподілив 561,6 млн. гривень, передбачені в державному бюджеті на 2007 рік для фінансування будівництва й ремонту об'єктів Києва, збільшивши фінансування будівництва Подільського мосту в 3,58 раза або на 103 млн. до 142,9 млн. гривень.

Подільський міст
Газета по-українськи
Так виглядає Подільський міст сьогодні
Про це сказано в постанові Кабміну №1292 від 31 жовтня, якою Кабмін вніс зміни у свою постанову №718 від 12 травня.

У зв'язку із цим Кабмін зменшив фінансування будівництва транспортної розв'язки на Московській площі в 2,19 рази або на 45 млн. до 37,7 млн. гривень, і реконструкції Деснянської водопровідної станції №1 в 4 рази або на 6 млн. до 2 млн. гривень.

Також Кабмін виключив з переліку об'єктів, що підлягають фінансуванню, реконструкцію споруд першої черги Бортницької станції аерації, на що було передбачено 32 млн. гривень, реконструкцію будинку драматичного театру на Подолі (5,3 млн. гривень) і парку Вічної слави (5,7 млн. гривень).

Кабмін доручив Київський міської державної адміністрації привести свої рішення у відповідність із цією постановою.

Як повідомлялося, КМДА розраховує здати в експлуатацію автомобільну частину Подільського моста в 2010 році, а в 2011 році - метро.

Адміністрація розраховувала направити на будівництво мосту близько 800 млн. гривень із урахуванням зовнішньої позики.

Київ розраховує до грудня випустити єврооблігації на 300 млн. доларів, кошти від продажу яких будуть спрямовані переважно на будівництво Подільського моста.

У травні Кабмін затвердив розподіл 1,561 мільярда гривень, виділених з держбюджету-2007 Києву на виконання функцій столиці.

Із цієї суми 1 млрд. гривень направляється в загальний фонд міського бюджету, 561 млн. гривень - у спецфонд, кошти якого призначені на програми капітального будівництва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: