Уряд заборонив перевіряти підприємців до 2011 року

Відтепер підприємців перевірятимуть лише тоді, коли хтось на них поскаржиться, або вони самі попросять.

Кабінет міністрів ввів мораторій на планові і позапланові перевірки підприємців усіма органами державного контролю, включаючи податківців і митників, до кінця 2010 року.

Таке рішення було ухвалено сьогодні на розширеному засіданні уряду.

Планується, що буде збережено лише дві перевірки. Перша – згідно зі скаргою, друга – в разі звернення самого суб`єкта підприємницької діяльності.

За словами прем`єра Юлії Тимошенко, підприємці все ж звертатимуться з проханням про проведення перевірок для відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).

Також на засіданні було прийнято 27 постанов щодо підприємницької діяльності в Україні. Зокрема, органам контролю забороняється за результатами перевірок застосовувати штрафні санкції. Вони повинні виставляти вимоги з усунення порушень згідно з визначеними законодавством термінами.

Кабмін має намір відкрити гарячу телефонну лінію для скарг про порушення такого мораторію.

Нагадаємо, сьогодні в Українському домі відбулося розширене засідання уряду за участі підприємців. На цьому засіданні, з-поміж іншого, Тимошенко пообіцяла бізнесменам накласти мораторій на всі види перевірок їхньої діяльності на час кризи. Також вона заявила, що зараз настав найкращий час для підприємницької діяльності, оскільки перед виборами політики намагатимуться зробити все, щоб бізнесмени були задоволені.

Крім того вона підтвердила свій намір брати участь у президентських виборах.

Читайте також:

Тимошенко втекла від пікетувальників під крики "Ганьба"

Тимошенко заборонить перевіряти підприємців

Тимошенко: криза скінчиться восени

Тимошенко йде в президенти і радіє, що вибори "на носі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: