Уряд заборонив усі пасажирські перевезення у регіонах з "червоним" рівнем карантину

Уряд заборонив усі пасажирські перевезення у регіонах з "червоним" рівнем карантину

Фото: Associated Press

Наразі це обмеження стосується лише Івано-Франківської області - вона у "червоній" зоні.

Кабінет міністрів заборонив регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним, залізничним, міським електротранспортом, метрополітеном у регіонах, де буде встановлено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки.

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 24 лютого.

Як зазначив, міністр інфраструктури Владислав Криклій, обмеження не стосуватимуться:

  • транзитних перевезень;
  • перевезень легковими автомобілями, де пасажирів, включаючи водія, не більш як 5 осіб (без урахування осіб віком до 14 років);
  • службових авто або орендованих транспортних засобів підприємств, установ з умовою забезпечення пасажирів і водія засобами захисту, а також кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами, про які Нацполіція була попереджена не пізніше, ніж за два дні до виїзду.

Також обмеження не стосуватимуться спеціальних внутрішніх залізничних пасажирських рейсів, рішення про призначення яких ухвалюється місцевими органами влади.

Нагадаємо, від середи, 24 лютого, Україна повернулася до адаптивного карантину з поділом областей на зони за рівнем коронавірусної небезпеки. Як зазначалося, до "червоної" зони, за оновленими даними, потрапила лише Івано-Франківська область, де триває спалах коронавірусу. Суворий карантин на Прикарпатті запровадять опівночі 26 лютого. Таким чином пасажирські перевезення у регіоні будуть заборонені.

Новини України: повертаємось до умов адаптивного карантину

Новини України: повертаємось до умов адаптивного карантину

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація