Уряд забрав собі скандальний комбінат "Україна"

Комбінат, що друкує виборчі бюлетені й закордонні паспорти, перейшов під контроль Кабміну й отримав нового керівника.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про реорганізацію державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" в казенне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" і передачу підприємства в управління уряду.

Відповідне рішення уряду "спрямоване на удосконалення державного регулювання та посилення контролю у сфері виготовлення бланків цінних паперів і документів суворої звітності, а також поліпшення системи державного управління у зазначеній сфері", повідомляє офіційний веб-сайт Юлії Тимошенко.

Кабмін також призначив нового генерального директора поліграфкомбінату "Україна".

Як відомо, раніше Партія регіонів заявляла про спробу команди прем'єр-міністра Юлії Тимошенко захопити комбінат "Україна" та змінити керівництво з метою надрукувати зайві 1,5 млн виборчих бюлетенів.

У БЮТ ці заяви назвали провокацією і, в свою чергу, натякнули, що соратники опонента Тимошенко - лідера Партії регіонів Віктора Януковича - самі намагалися надрукувати підроблені бюлетені ще перед першим туром виборів.

А міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв, що йдеться не про бюлетені, а про відстоювання бізнесу, близького до представників Партії регіонів.

Читайте також:

Комбінат з друку виборчих бюлетенів запрацював у режимі АЕС

Регіонали бачили, як комбінат "Україна" захоплювали особи кавказької національності

Директор комбінату "Україна": ми стали заручниками виборів

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: