Уряд поставив у київську мерію свого спостерігача

Щоб краще контролювати діяльність КМДА та сприяти її співпраці з урядом, у Київську міськадміністрацію призначено представника Кабміну. Ним став радник Азарова Микола Бєлоблодський.

Кабінет міністрів ввів посаду представника уряду у Київській міськдержадміністрації.

Ним став радник прем'єр-міністра Микола Бєлоблодський, повідомив міністр уряду Анатолій Толстоухов.

"Оскільки ситуація в місті некерована міською владою, була введена посада представника Кабінету міністрів у КМДА та Київраді. Виконання цих обов'язків покладено на радника прем'єр-міністра Миколи Бєлоблодського", - зазначив Толстоухов.

При цьому він підкреслив, що урядовий представник не буде перетягувати на себе повноваження мера. "Питання так не стояло і не стоїть. Сама КМДА постійно звертається до уряду за допомогою, і така допомога повинна бути оперативною", - підкреслив міністр.

За його словами, Бєлоблодський буде "надавати всіляку допомогу КМДА з точки зору свого досвіду, повинен забезпечувати точну та оперативну інформацію керівництву уряду".

"Оскільки в Києві порушено взаємодія між КМДА і районами, забезпечення такого зв'язку також буде входити в обов'язки представника Кабінету міністрів", - вважає Толстоухов.

Він також повідомив, що посада представника тимчасова і введена тільки для столиці. "Я думаю, від цього виграють усі - і Кабінет міністрів, і КМДА, а люди відчують найближчим часом, що ситуація в Києві змінюється на краще", - додав він.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів пропонує ліквідувати посаду мера Києва. Його обов'язки хочуть розділити між двома посадовими особами - головою Київради і головою міськдержадміністрації. Їх буде призначати президент. Таким чином, кияни будуть позбавлені права обирати очільника столиці.

Голова уряду Азаров дав київської влади три місяці на вирішення нагальних проблем у столиці. Мер Києва Леонід Черновецький повинен буде звітувати про виконану роботу на тижні. При цьому прем'єр-міністр запропонував команді мера Києва "поліпшити свою роботу або добровільно писати заяви".

Читайте також:

Кияни ризикують позбавитися права обирати мера

Черновецький розподілив повноваження між своїми заступниками

У Києві викрали документи про приватизацію за чотири роки

Більше 80% киян вимагають від Черновецького піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: