Уряд затвердив антикризові закони для співпраці з МВФ без Ради

Ці рішення стосуються збільшення цін на газ і електроенергію, рівних умов для всіх платників до Пенсійного фонду та бюджету "Нафтогазу".

Кабінет міністрів прийняв пакет антикризових заходів, які у вівторок не були законодавчо затверджені парламентом. Про це сьогодні на прес-конференції заявила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Цей пакет антикризових постанов, які сьогодні прийняті урядом, дають можливість збалансувати фінансову систему України, дають можливість Україні бути сильнішою перед викликами світової фінансово-економічної кризи, і, безумовно, сподіваюся на те, що прийнятий пакет рішень також буде в основі чергового перегляду програми співпраці між Україною і МВФ", - цитує слова Тимошенко прес-служба уряду.

Прем’єр-міністр зазначила, що усі ці рішення уряду, які ухвалені одноголосно, стосуються внесення змін до державного бюджету зі скороченням витратної частини, збільшення ціни на газ і електроенергію для споживачів їх великих об’ємів, забезпечення рівних умов для всіх платників до Пенсійного фонду, щодо збалансування бюджету НАК "Нафтогаз України", легалізації платних послуг, а також стосуються рекапіталізації банків, в які були введені тимчасові адміністрації.

Тимошенко підкреслила, що уряд більше не подаватиме до парламенту аналогічні законопроекти, хоча шлях реалізації антикризових заходів через закони був би швидшим.

У свою чергу голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіоглу назвала ухвалені рішення важкими, зазначивши при цьому, що вони направлені на те, щоб зробити оптимістичнішими можливості України щодо виходу з кризи.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні Верховна рада не включила до порядку денного законопроекти, які стосуються співпраці з МВФ.

Зокрема, не був включений до розгляду законопроект про внесення змін до держбюджету на 2009 рік, а також два законопроекти про Пенсійний фонд.

Читайте також:

МВФ ще не вирішив, чи давати Україні два транші одразу

"Регіони" заблокують Раду, якщо вона буде боротися з кризою

Тимошенко прийме антикризові закони в обхід Ради

Богатирьова просить США підтримати Україну при вступі в НАТО

ВідеоУряд затвердив антикризові закони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: