Уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних: які умови позики

Дата публікації
Перегляди
4091
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних: які умови позики

Фото: УНІАН

В іпотеку не можна буде придбати житло, яке побудоване до 2015 року.

Кабінет міністрів у середу, 27 січня, затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів. Відсотку ставку знижено до 7%.

Про це повідомляє сайт президента.

"Постанова "Деякі питання забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва з метою здешевлення вартості іпотечних кредитів", яку уряд затвердив сьогодні на виконання завдання президента, передбачає, що Фонд здійснює компенсацію відсоткової ставки до рівня 7% річних за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їхньої вартості. Компенсацію відсотків Фонд надає позичальникам, які отримали іпотеку у національній валюті в уповноваженому банку", — йдеться у повідомленні.

Скористатися цією компенсацією зможуть як українці, котрі прагнуть купити квартиру, так і ті, хто хоче побудувати будинок самостійно. Водночас в іпотеку не можна буде придбати житло, яке побудоване до 2015 року.

"Програма зі здешевлення вартості іпотечних кредитів запрацює в межах програми "Доступні кредити 5-7-9%". Завдяки цій програмі іпотека стане доступнішою й більше родин, які потребують поліпшення житлових умов, зокрема молоді сім’ї, зможуть придбати нове помешкання. Крім того, іпотечне кредитування сприятиме розвитку економіки та створюватиме додаткові стимули для молодих українців залишатися жити й працювати на батьківщині", — додають на сайті глави держави.

Ця постанова буде доопрацьована у Міністерстві фінансів протягом двох днів і подана на підпис прем’єр-міністру до п’ятниці, 29 січня.

Фото: Міністерство фінансів України

Читайте також: 

Доступна іпотека: Хто зможе оформити позику, коли і під які відсотки

Доступна іпотека: Хто зможе оформити позику, коли і під які відсотки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4091
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація