Уряд збереться у Полтаві

Прем'єр-міністр Віктор Янукович відбув з одноденною робочою поїздкою в Полтаву для проведення виїзного засідання Кабінету міністрів.

Прем'єр-міністр Віктор Янукович відбув з одноденною робочою поїздкою в Полтаву для проведення виїзного засідання Кабінету міністрів із забезпечення проведення комплексу осінньо-польових робіт.

У ході поїздки Янукович відвідає підприємство "Нібулон" (село Решитилівка, Полтавський район), приватну агрофірму "Подоляка", центральну районну котельню в Полтаві.

Кабінет міністрів України
УНІАН
Виїзне засідання уряду відбудеться у Полтаві
Засідання Кабміну планується о 13:00 до 15:30, після якого прем'єр поспілкується із пресою й дасть інтерв'ю місцевої телекомпанії "Лтава".

Увечері Янукович повернеться в Київ.

Як повідомляло агентство, Кабінет міністрів у середу, 22 серпня, на виїзному засіданні в Полтаві розгляне забезпечення проведення комплексу осінньо-польових робіт.

На попередньому засіданні Кабміну 15 серпня прем'єр-міністр Віктор Янукович доручив міністрові палива й енергетики Юрію Бойку забезпечити паливом проведення осінньо-польових робіт.

Наприкінці червня Янукович доручав Бойку, віце-прем'єр-міністрові Вікторові Слауті й міністру аграрної політики Юрію Мельнику відзвітуватися про забезпеченість аграріїв паливом для збирання врожаю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: