Уряд збільшить пенсійний вік для військових

Уряд пропонує виплачувати військовим пенсії виключно після досягнення чоловіками 55-річного віку, жінками - 50-річного.

Кабінет міністрів доручив профільним відомствам вивчити можливість замість пенсії за вислугу років для військовослужбовців ввести поняття пенсії за віком на пільгових умовах, яка нараховується тільки після досягнення військовослужбовцями пенсійного віку.

Відповідний проект закону за підписом віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка адресований для розгляду і подачі пропозицій Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, МНС, Міністерству праці і соцполітіки, Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Пенсійному фонду і Міністерству юстиції.

Законопроект передбачає замість поняття пенсія за вислугу років ввести поняття пенсія за віком на пільгових умовах.

Різниця між цими поняттями полягає в тому, що згідно з чинним законодавством, військовослужбовець має право отримувати пенсію вже після 20 років вислуги.

Законопроектом пропонується встановити можливість отримання пенсії виключно після досягнення чоловіками-військовослужбовцями 55-річного віку, жінками-військовослужбовцями - 50-річного у випадку, якщо вони мають на день звільнення із служби вислугу 20 років і більше.

Як відомо, Міжнародний валютний фонд неодноразово наголошував, що реформи української пенсійної системи необхідно почати саме з підвищення віку, коли українці виходитимуть на пенсію.

Втім, міністр праці та соціальної політики Василь Надрага обіцяв, що Україна дослухається до цієї поради МВФ лише наступного 2011 року.

Читайте також:

Уряд не буде скорочувати пенсії на 50%

Уряд підвищив трудові пенсії на 1%

Уряд не буде підвищувати пенсійний вік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: