Уряд зекономив на армії

На потреби армії державним бюджетом на 2009 рік передбачено лише 0,85 відсотків ВВП при необхідних двох.

Сьогодні на прес-конференції у Києві міністр оборони України Юрій Єхануров розповів, що, відповідно до затвердженого Верховною Радою державного бюджету на 2009 рік, на потреби Збройних Сил України заплановано виділити фінансування у розмірі 7,4 млрд. грн. за загальним фондом і 4,2 млрд. грн. – за спеціальним (це ті кошти, які Міноборони повинно заробити самостійно).

Єхануров запевнив, що те, що написали за спеціальним фондом, виконати неможливо. І "три млрд. – це записане у бюджет повітря", - наголосив Єхануров. Виходячи з таких цифр, реальний рівень фінансування армії наступного року становитиме 0,85% ВВП.
За словами міністра, якщо у держбюджеті фінансування Збройних Сил є меншим ніж 1% від ВВП, то він є "бюджетом розвалу".

Єдине на що сподівається міністр, що найближчим часом держбюджет-2009 буде переглянутий, і до нього внесуть позитивні зміни.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила бюджет 26 грудня. А сьогодні Віктор Ющенко його підписав.

У вересні члени Ради національної безпеки і оборони проголосували за необхідність збільшити фінансування Збройних Сил України у 2009 році до 32,4 млрд. грн., що становить 2,5% від ВВП.

У 2008 році бюджет ЗСУ склав 9,9 млрд. грн., що є найнижчим показником за всі роки незалежності нашої країни і становив 1,03% ВВП.


ВідеоУряд зекономив на армії

ВідеоНа потреби армії передбачено лише 0,85 відсотків ВВП

ВідеоЄхануров просить грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: