Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд змінив порядок перетину адмінмежі з окупованим Кримом для дітей

Зміни набудуть чинності з 9 лютого.

Уряд вніс зміни до порядку перетину адмінмежі з окупованим Кримом для дітей віком до 16 років.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, зміни набувають чинності з 9 лютого 2020 року і стосуються виїзду до тимчасово окупованої території України (ТОТУ) та в’їзду з неї громадян України віком до 16 років.

"Згідно зі змінами, з 9 лютого цього року, виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків (батьки (усиновлювачі), опікуни, піклувальники або інші законні представники), або уповноважених ними осіб", - йдеться у повідомленні.

У ДПСУ пояснюють, що така можливість виникає, якщо ці діти в’їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих (когось із батьків чи уповноважених ними осіб). У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов’язкова.

Виїзд на територію окупованого Криму дітей віком від 14 до 16 років, батьки яких там проживають, можливий без стороннього супроводу при умові навчання цих дітей у вишах на підконтрольній українській владі території.

В’їзд та виїзд на територію окупованого Криму громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої органами Державної міграційної служби.

Крім того, змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта для виїзду за кордон.

З повним текстом Постанови можна ознайомитись за цим посиланням.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року Кабмін спростив порядок в’їзду та виїзду з території Криму дітям віком від 14 до 16 років, які навчаються у вишах на материковій Україні.

Наразі в’їзд в Крим відбувається винятково в супроводі двох батьків або за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків.

20 листопада 2019 року Кабмін спростив процедуру перетину кордону через КПВВ на лінії розмежування для підлітків, які проживають на тимчасово окупованому Донбасі.

Відео Новозбудовані КПВВ "Каланчак" та "Чонгар" на адмінмежі Херсонщини із Кримом розпочали роботу

Це перша черга із благоустрою КПВВ. Для персоналу та громадян облаштували комфортні умови для проходження контролю. Тепер оснащують сервісну зону тимчасових пунктів в'їзду-виїзду.  

Новозбудовані КПВВ "Каланчак" та "Чонгар" на адмінмежі Херсонщини із Кримом розпочали роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції