Уряд знизить вік української молоді на 11 років

В уряду виникла ідея знизити вік української молоді до європейських стандартів - з 35 років до 24. Ті, хто зараз користується пільгами для молодих, їх не втратять.

Вік молодої людини в Україні потрібно знизити з 35 років до 24-х. Про це заявила заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова.

"У Європі молоддю вважаються люди до 24 років, у нас було 28 років, а потім збільшили, коли стали видавати пільги молодим сім'ям. 28 років було мало, так як, за статистикою, більшість дітей народжується не до 28 років, а до 35", - розповіла Толстоухова.

За словами Толстоухової, таке розуміння молоді не відповідає жодному європейському стандарту.

Держава, створюючи умови для соціалізації та розвитку молодих людей, не може включати в категорію молоді 35-річних, які вже отримали освіту, знайшли роботу і народили двох дітей.

"Сьогодні йде дискусія, в тому числі і серед молоді, про те, щоб зменшити до 29 або 24 років, щоб прийти до європейських стандартів", - розповіла заступник міністра.

За її словами, ті, хто зараз користується пільгами для молодих, їх не втратять, до того ж буде передбачений певний перехідний період.

За даними Міністерства сім'ї, середній вік чоловіків становить 26 років, жінок - 23,5.

Читайте також:

Виплати при народженні дитини збільшать максимум на 76 гривень

Студенти з дітьми будуть менше платити за навчання

Експерти: українська молодь готова обміняти свободу і совість на масло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: