Уряд знову взявся за будівництво мосту через Керченську протоку

Азаров доручив створити робочу групу, яка займеться питанням будівництва переходу "Керч - Кубань" через Керченську протоку.

Кабінет міністрів створив міжвідомчу робочу групу з питань будівництва транспортного мостового переходу через Керченську протоку.

До складу групи входять 23 особи. Її очолив міністр транспорту й зв'язку Костянтин Єфименко, а його заступниками призначено заступника міністра регіонального розвитку й будівництва Ігоря Соколова і заступника міністра економіки Олександра Сухомлина.

Раніше президент Віктор Янукович заявив, що вважає за можливе завершення будівництва транспортного мостового переходу через Керченську протоку до 2014 року.

У травні Янукович доручив прем'єр-міністрові Миколі Азарову й голові Ради міністрів Криму Василю Джарти створити міжвідомчу робочу групу для підготовки рішення про будівництво транспортного мостового переходу через Керченську протоку.

Будівництво транспортного переходу "Керч - Кубань" створить найкоротший транспортний шлях "Європа - Азія".

У той  же час, Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко категорично спростував чутки про те, що уряд в рамках розмежування українсько-російського морського кордону погодився на передачу Росії частини Керченської протоки та Азовського моря.

Читайте також:

Суд визнав незаконною приватизацію Керченської протоки

Огризко: Росія давно зізналася, що Керченську протоку здати не може

МЗС: Україна не віддасть Росії Керченську протоку

Україна та Росія не змогли поділити морський кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: