Уряд зобов’язав вузи шукати випускникам роботу

Крім того, у навчальних закладах запровадять навчальний курс з працевлаштування студентів в умовах ринкової економіки.

Кабінет міністрів доручив Міністерству освіти і науки забезпечити до 1 січня 2011 року створення у вищих навчальних закладах підрозділів сприяння працевлаштуванню їхніх студентів і випускників. Про це сказано в розпорядженні Кабміну, оприлюдненому на офіційному сайті уряду.

Кабмін також рекомендує органам місцевого самоврядування, власникам приватних вузів вжити відповідних заходів.

Крім цього, уряд доручив Міносвіти розробити методичні рекомендації щодо впровадження у вузах навчального курсу з працевлаштування студентів в умовах ринкової економіки, а також спільно з Міністерством праці та соціальної політики і Державним комітетом статистики забезпечити удосконалення системи обліку працевлаштованих випускників вузів.

Також профільному міністерству доручено розробити і затвердити типове положення про підрозділи сприяння працевлаштуванню випускників.

Основними завданнями таких підрозділів повинні стати: проведення постійного аналізу попиту та пропозиції на ринку праці спеціалістів, підготовку яких здійснює навчальний заклад; налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників та студентів; інформування випускників та студентів вузу про вакантні місця.

У квітні Міносвіти рекомендувало вузам державної форми власності створити відділення з працевлаштування випускників.

Читайте також:

Кабмін узаконив побори в вузах

Янукович заявив, що в Україні занадто багато вузів – треба їх скоротити

Табачник хоче, щоб студенти платили за навчання не менше 8 тисяч на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: