Уряд зобов'яже вузи створити центри працевлаштування студентів

Кабмін має намір зобов'язати усі вищі навчальні заклади до 2011 року створити центри сприяння працевлаштування студентів.

Усі вищі навчальні заклади України повинні будуть до 1 січня 2011 року створити центри сприяння працевлаштування студентів і випускників вищого навчального закладу.

Про це йдеться в проекті розпорядження Кабінету міністрів України "Про заходи щодо підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів".

Відповідний документ мають намір розглянути 27 серпня на розширеному засіданні уряду України з питань подальшого розвитку освіти.

"Міносвіти розробить і затвердить положення про центри працевлаштування, передбачивши, що основним завданням таких центрів є забезпечення аналізу попиту та пропозиції на ринку праці, налагодження співпраці із службою зайнятості, підприємствами та організаціями, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників та студентів", - заявив координатор ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних.

Крім того, центри працевлаштування будуть займатися інформуванням студентів і випускників вузів про вакансії, що з'явилися на ринку праці. "Дане рішення, на думку Міністерства освіти, дозволить поліпшити ситуацію з працевлаштуванням молоді", - вважає Черних.

Читайте також:

Завершується прийом документів до вузів

У вузах через рік запровадять нову систему прийому документів

Топ-місця в рейтингах вузів дістались "липовим" переможцям олімпіад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: