Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд звільнив заступника міністра фінансів Граділя

На цій посаді він пропрацював два роки.

Андрія Граділя звільнено з посади заступника міністра фінансів України. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів.

Указ про звільнення від 21 серпня 2019 р. №637 опубліковано на "Урядовому порталі".

"Звільнити Граділя Андрія Івановича з посади заступника міністра фінансів України", - йдеться в документі.

Причини звільнення не вказані. Також не повідомляється, кого буде призначено на цю посаду.

Зазначимо, що Граділь має 10-річний досвід роботи на державній службі. На посаді заступника міністра фінансів працював від лютого 2017 року. До цього був заступником начальника херсонського обласного управління "Ощадбанку", потім п'ять років обіймав посаду заступника голови Херсонської ОДА. Також Граділь очолював управління Нацбанку України в Херсонській області. Має четвертий ранг держслужбовця.

Як відомо, наразі Офіс Зеленського готує законопроєкт про спрощення процедури працевлаштування та звільнення державних службовців. Зокрема, це пояснюється необхідністю для оновлення реформованої митної служби. 

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський звільнив Олександра Литвиненка з посади заступника секретаря РНБО. Крім того, іншим указом призначив його директором Національного інституту стратегічних досліджень. При цьому він зобов'язав вже нового директора протягом двох місяців підготувати пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку інституту, який буде передбачати реорганізацію та скорочення штату. 

Відео Бурштинова війна: президент звільнив голів правлінь СБУ в кількох областях

Зеленський робить спроби навести лад із видобутком бурштину в Україні і боротьбу з нелегальними копачами розпочав зі звільнень. Своїх посад позбулися голови управлінь СБУ та 9 районних відділів поліції в Рівненській, Волинській та Житомирській областях.    

Бурштинова війна: президент звільнив голів правлінь СБУ в кількох областях

Залиште свій коментар

Вибір редакції