Уряд звільнив звинуваченого в рейдерстві керівника "Надр України"

У Кабміні наголошують, що таке рішення стане підставою для нових можливостей захистити державну власність у судовому порядку.

Кабінет міністрів поновив і відразу ж звільнив Едуарда Ставицького з посади голови правління НАК "Надра України".

Таке рішення прийняте сьогодні на екстреному засіданні уряду.

Рішення про поновлення на посаді Ставицького прийняте на підставі відповідного рішення Київського апеляційного суду.

"Нам необхідно поновити пана Ставицького, виконуючи корупційне рішення суду, і відразу ж його звільнити", - сказала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

У свою чергу, міністр Кабінету міністрів Петро Крупко підкреслив, що тільки таке рішення стане підставою для нових можливостей захистити державну власність у судовому порядку.

"Ставицький - це маріонетка добре організованої, повністю забезпеченої групи, котра таким нечесним способом продовжує думати, що вона може забирати в держави власність. Проблема не в Ставицькому, а проблема в тому, хто є його хазяїном, хто за ним стоїть і хто направляє його дії, хто забезпечує нечесні рішення в судах і силових структурах на користь таких ставицьких. На жаль, усе це в Україні залишилося в спадок від уряду Януковича", - заявила Тимошенко.

Як відомо, раніше глава уряду заявила, що вчора було здійснено рейдерське захоплення державної компанії "Надра України" на чолі з екс-головою компанії Ставицьким. "Команда Януковича через корупційне рішення суду намагається повернути свого голову пана Ставицького та усі газові і нафтові родовища", - сказала вона.

Нагадаємо, Едуарда Ставицького урядовим розпорядженням від 30 січня 2008 року було звільнено з посади голови правління НАК "Надра України". На його місце був призначений народний депутат від БЮТ Олександр Пономаренко.

Ставицький очолював правління "Надра України" з 31 січня 2007 року.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила команду Януковича в рейдерстві

Регіонали дорікнули Ющенку, що він поводиться як Кучма

Опитування: українці не вірять жодному з провідних політиків

Ющенко дорікнув Тимошенко, що хоче їсти українське м'ясо

ВідеоУряд звільнив керівника "Надр України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: