Уряд звинуватив Бойка, Фірташа й Льовочкіна у змові проти "Нафтогаза"

Віце-прем’єр Турчинов обіцяє, що "ніякі зазіхання та наклеп з боку "газових шахраїв", не вплинуть на стабільність "Нафтогаза".

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов стверджує, що жодних передумов до виникнення чергової газової кризи у відносинах з Росією не існує. За його словами, фінансовий стан НАК "Нафтогаз України" залишається стабільним.

Таким чином віце-прем’єр прокоментував заяви російського керівництва щодо начебто неспроможності України заплатити понад 4 млрд доларів за закачку 19,5 млрд кубометрів газу в підземні сховища.

"Щодо даних, на які посилається джерело в уряді РФ - ми знаємо, що це так званий аналітичний центр, який контролюється представниками групи Фірташа-Бойка-Льовочкіна. Ми розуміємо, що пан Фірташ досі не може змиритися з тим, що корупційні схеми усунуто з газового ринку України", - підкреслив він.

При цьому віце-прем’єр запевнив що, "ніякі зазіхання та наклеп з боку "газових шахраїв", а також "кликушество" з боку деяких українських високопосадовців не вплинуть на політику уряду в газовому секторі України та стабільність НАК "Нафтогаз України".

За словами Турчинова, підтвердженням стабільності НАК "Нафтогаз України" є той факт, що вчора, 21 травня, компанія перевела останній транш та повністю розрахувалася за одним з кредитів в 200 млн доларів, який було отримано в англійському "Стандарт банку".
"Це є ще одним підтвердженням фінансової стабільності та надійності "Нафтогазу", - цитує його слова прес-служба Кабміну.

За інформацією першого віце-прем’єр-міністра, відповідно до фінансової звітності, компанія за перший квартал 2009 року отримала чистий дохід в розмірі 32,1 млрд гривень, що втричі більше за чистий дохід, отриманий за відповідний період 2008 року.

Читайте також:

Мєдвєдєв сумнівається, що Україна зможе платити за газ

Ющенко вимагає перегляду газових угод з Росією

"Газпром" дав "Нафтогазу" грошей і погрожує проблемами

Ющенко: Україна на шляху до краху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: