Уряд звинуватив Ющенка у злочині

В Кабміні стверджують, що "злочинний" указ президента по призупинці приватизації ОПЗ – це удар по економіці країни.

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов назвав "злочинними" дії президента щодо призупинки приватизації Одеського припортового заводу (ОПЗ). Про це він сказав на прес-конференції.

За словами Турчинова, указ президента по призупинці приватизації ОПЗ – це удар по економіці країни і по авторитету держави. Він пояснив, що заявки на приватизацію ОПЗ вже подала низка підприємств-лідерів хімічної галузі, і тому зупинку цього процесу "я не можу назвати інакше як злочин".

Нагадаємо, Віктор Ющенко 17 вересня зупинив дію урядового розпорядження про продаж державного пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Одеський припортовий завод".

Ющенко наголосив, що рішення про приватизацію державного пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" – підприємства, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, за відсутності державної програми приватизації, адекватної сучасному рівню розвитку суспільних відносин, не відповідає інтересам національної безпеки у сфері приватизації.

У відповідь прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що приватизація Одеського припортового відбудеться попри указ Ющенка.

Як відомо, 15 липня Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу державного пакету акцій ОПЗ у розмірі 99,567%. Стартова ціна пакета становить 4 млрд грн. Проведення конкурсу заплановане на 29 вересня.

Одеський припортовий завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

Раніше влада вже неодноразово намагалася продати ОПЗ, проте всі спроби були марними і супроводжувалися гучними скандалами.

Читайте також:

Ющенко: дефіцит бюджету буде вдвічі більше, ніж каже Тимошенко

Тимошенко більше не приймає критику бюджету

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

БЮТ: Ющенко та Янукович створили єдиний фронт проти Тимошенко

ВідеоУряд звинуватив Ющенка у злочині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: