Урядова програма приватизації таки не стала законом

Незважаючи на прийняття програми приватизації у другому читанні, Верховна рада відмовляється надати їй стаутусу закону.

Верховна рада не змогла повернутися до розгляду законопроекту про державну програму приватизації на 2009-2013 роки. За відповідне рішення проголосували 215 депутатів при 226 необхідних.

Нагадаємо, 18 лютого ВР прийняла цей законопроект у другому читанні, проте за прийняття закону в цілому проголосували лише 219 депутатів.

Основними пріоритетами проведення приватизації, згідно із законопроектом, визначаються: оптимізація структури державної власності у виробничій сфері; залучення до приватизації покупців, які мають довгострокові інтереси у розвитку підприємств; підвищення довіри покупців до процесу приватизації; продаж дрібних пакетів акцій, окремо визначених об'єктів нерухомого майна, об'єктів незавершеного будівництв; продаж збиткових підприємств під зобов'язання покупця щодо проведення їх фінансового оздоровлення; продаж високоліквідних об'єктів для забезпечення виконання бюджетних завдань; сприяння розвитку фондового ринку шляхом максимально широкого використання продажу акцій відкритих акціонерних товариств на фондових біржах тощо.

Нагадаємо, на поточний рік уряд запланував кілька гучних продаж, серед яких 5 обленерго і "Укртелеком".

Читайте також:

"АероСвіт" виставили на продаж

Фонд держмайна шукає покупців на обленерго та "Укртелеком"

Рада затвердила програму приватизації Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: