Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Урядовці розповіли, чому в Україні погані дороги і коли їх полагодять

Попереду України 133 держави.

Українські дороги одні з найгірших у світі. Україна опинилася на сто тридцять четвертому місці у рейтингу доріг. Зі ста тридцяти восьми можливих. Експерти міжнародного економічного форуму надрукували рейтинг найсприятливіших для бізнесу країн. У розділі "дороги" Україну обійшли Гондурас, Габон і Зімбабве, йдеться в ТСН.19.30.

Отець Ігор вирушає разом із ТСН своїм звичним маршрутом. Луцьк - село Верхівка. 17 кілометрів долають за 15 хвилин. У цьому напрямку дорогу щойно відремонтували. Але звертати в бік сусідніх селищ панотець не радить.

"Краще по цій дорозі навіть і не їхати, бо якщо ти зайдеш, то пів машини лишиш по дорозі", - переконує чоловік.

В Україну він переїхав із Парагваю шість років тому. Навчався в семінарії, тепер служить у Київському патріархаті. Дорогою назад, до Луцька, порівнює українські шляхи з тими, до яких звик на Батьківщині.

"Як на мене, то майже однаково, як у Парагваї. Могло би бути краще. Але маємо, що ми маємо", -каже Ігор.

Дороги в Україні і Парагваї і справді схожі. Так вирішили експерти Міжнародного економічного форуму. У їхньому рейтингу світових магістралей, країни на перших сходинках - із кінця. Попереду України 133 держави. Позаду - лише чотири.

"Цей рейтинг він у мене висить на стіні задовго до його публікації. Це типова ганебна картина для нашої країни", - переконує міністр інфраструктури Володимир Омелян

Він також додає – цього року дороги кращими не стануть. В Україні їх 170 тисяч кілометрів. До холодів його відомство планує відремонтувати лише тисячу. На решту не вистачає ні грошей, ані людей.

Відео Експерти економічного форуму визначили місце України у рейтингу найкращих доріг у світі

Дороги на Батьківщині нігерійця Чарлеса Емісобума, згідно з тим самим рейтингом, попереду українських. Разом із Гондурасом, Габоном, Зімбабве, Танзанією, Монголією і Єменом.

Чарлес разом із друзями зустрічаєтсья з ТСН біля Тернопільського технічного університету. Вони тут навчаються. Чохол його телефона прикрашає логотип автомобіля. Саму машину хлопець лишив удома в Нігерії. Грошей на ремонт після українських доріг шкода.

Заасфальтувати проблеми, в уряді обіцяють не раніше 2018 року, та й то, якщо Верховна рада проголосує за виокремлення дорожнього фінансування в окремий фонд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції