Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Урядовий кур'єр" помилково опублікував указ Порошенка про воєнний стан на 60 діб

"Урядовий кур'єр" помилково опублікував указ Порошенка про воєнний стан на 60 діб

Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану на один місяць

В офіційній газеті Кабінету міністрів України "Урядовий кур'єр" опубліковав указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану на 60 діб від 14:00 26 листопада. Хоча вчора, 26 листопада, у Раді вирішили ввести воєнний стан на 30 діб від 14:00 26 листопада на території 10 областей.

Своєю чергою, у Кабміні уже заявили про помилку. У прес-службі Кабміну ТСН підтвердили, що наказ опублікували неправильний. Нині готують офіційне спростування, а завтра обіцяють надрукувати правильний проголосований документ.

"Вияснили. Помилково надруковано, відповідальні будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Оголошення про спростування буде надруковано. Цей указ взагалі скасовано. У завтрашньому випуску буде оприлюднено закон і відповідний Указ", - написала віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у соцмережі Facebook.

помилковий випуск урядового кур`єра

Згідно з п. 2 ст. 190 регламенту Верховної ради України, "відповідний указ президента України набирає чинності після його затвердження Верховною радою і негайно оголошується через засоби масової інформації або оприлюднюється в інший спосіб".

Воєнний стан. Інфографіка
ТСН.ua

Як повідомлялося, на позачерговому засіданні Верховної Ради 26 листопада депутати розглянули та підтримали пропозицію РНБО про введення воєнного стану в десяти областях України. "За" проголосували 276 нардепів. Президент Петро Порошенко подякував парламентарям за це рішення та пояснив, що запровадження воєнного стану передбачається лише у випадку наземної операції регулярних військ РФ проти регіонів, яких не торкнулася попередня агресія у Криму та на Донбасі. Також глава держави запевнив, що дія указу поширюватиметься на області, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. "Якщо нам вдасться уникнути цього сценарію, права і свободи громадян України не будуть обмежуватися. Указ передбачає право президента, як тільки російський солдат перетне кордон, не втрачати жодної секунди для того, щоби забезпечити захист української землі", - наголосив він.

Відео В Україні запровадили воєнний стан в 10 прикордонних областях

В Україні запровадили воєнний стан в 10 прикордонних областях. Поки що політики визначили, що триватиме він 30 днів від 10 години 28 листопада. Що це означатиме для жителів прикордонних регіонів – дивіться у сюжеті.

В Україні запровадили воєнний стан в 10 прикордонних областях

Залиште свій коментар

Вибір редакції