Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Урядовий сайт вакансій виклав скани паспортів тисяч кандидатів на держслужбу. Розпочато перевірку

Про витік персональних даних писали у Facebook обурені пошукачі роботи.

Урядовий сайт вакансій https://career.gov.ua/ опублікував скани паспортів та інших документів громадян, які зареєструвалися на порталі для проходження конкурсу на державну службу. 

Про це 16 січня повідомив Офіс омбудсмена України у Facebook.

"Виявлено ймовірний витік персональних даних громадян, які зареєструвались на сайті https://career.gov.ua/ з метою проходження конкурсу на державну службу… Копія паспорта та інших від сканованих документів, які особа завантажує до Єдиного порталу вакансій державної служби, знаходяться у вільному доступі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що про витік даних стало відомо з повідомлень у Facebook обурених пошукачів роботи у державному секторі. Так, ще 15 січня вночі у соцмережі з’явилися дописи від кандидатів на державні посади про публікацію сканів їх паспортів, дипломів та інших документів. Зокрема, про це писав представник політичної партії "Демократична сокира" та прессекретар спільноти українських кіберактивістів "Український кіберальянс" відомий за псевдонімом Шон Таунсенд, який і звернувся до Офісу омбудсмана з відповідною скаргою.

Повідомляється, що з метою встановлення фактичних обставин здійснюється моніторинговий візит до Національного агентства України з питань державної служби, яке здійснює адміністрування порталу вакансій державної служби.

Своєю чергою, на сайті самого агентства та на порталі вакансій жодної інформації про витік даних та моніторинговий візит немає. Сам же сайт career.gov.ua продовжує працювати.

Нагадаємо, раніше NYT повідомляла, що російські військові хакери намагались зламати сайти компанії Burisma у момент процесу оголошення імпічменту президенту США Дональду Трампу, а також сайти низки інших українських компаній, серед яких і "Квартал 95".

Відео Хакери зламали електронні борди у центрі Києва і показали на них порно

Кияни встигли це не лише побачити, а й зняти на мобільні. Відео транслювали 15 хвилин, аж поки фахівці департаменту КМДА не зуміли його прибрати з екранів. Кажуть, що цей випадок стався ще позавчора. Утім, казус із бордами саме на цій площі помічають вже не вперше.  

Хакери зламали електронні борди у центрі Києва і показали на них порно

Залиште свій коментар

Вибір редакції