УСДП: влада чинить тиск на керівників виборчкомів, які представляють опозицію

Голова Черкаської міської виборчої комісії Микола Кудрявцев заявив, що порушення кримінальної справи проти нього є безпідставним і юридично неправильним.

"Ухвалення рішення про порушення кримінальної справи щодо мене як голови міської виборчої комісії є безпідставним і юридично неправильним, оскільки справу порушили без перевірки і вивчення всіх обставин", - заявив Микола Кудрявцев, голова Черкаської міської виборчої комісії, проти якого 20 жовтня було порушено кримінальну справу за звинуваченням у підозрі на перевищення службових обов'язків і службовий підлог при підписанні договору з виготовлення виборчих бюлетенів, повідомляє прес-служба Української соціал-демократичної партії.

"На комісію чиниться тиск, що заважає нормальній організації виборчого процесу", - сказав Микола Кудрявцев.

Він також додав, що члени Черкаської міської виборчої комісії вирішили друкувати бюлетені на державному підприємстві "Черкаський державний центр науково-технічної та економічної інформації", з яким він раніше підписав договір на виготовлення бюлетенів.

"Договір був підписаний, але виготовлення бюлетенів без рішення комісії не проводилося. Була проведена лише попередня підготовка до друку бюлетенів. І був закуплений папір, оскільки в Україні зараз у зв'язку з виборами дуже напружена ситуація з друкарським папером", - сказав Кудрявцев.

Раніше ЗМІ повідомляли, що договір про виготовлення бюлетенів з державним підприємством "Черкаський державний центр науково-технічної та економічної інформації" був підписаний Кудрявцевим без відповідного рішення міськвиборчкому. У результаті, прокуратура Черкаської області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) та частиною 2 статті 366 (службова фальсифікація) Кримінального кодексу.

У міськвиборчкомі Кудрявцев є представником Української соціал-демократичної партії, яка входить до Блоку Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

"Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

Місцеві вибори в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: