Усі члени НУ-НС підписали коаліційну угоду

Семеро непідписантів після зустрічі з президентом України Віктором Ющенком погодились підписати коаліційну угоду з БЮТ.

віктор ющенко
ТСН
Ющенко переконав підписати угоду з БЮТ.
Угоду про створення демократичної коаліції підписали усі члени фракції “Наша Україна – Народна Самооборона”, які раніше відмовлялися це робити. 

Як повідомив керівник Секретаріату президента Віктор Балога, сьогодні глава держави зустрівся з народними депутатами - членами фракції НУ-НС, які попередньо не погоджувалися підписувати коаліційну угоду з БЮТ, а саме – Віктором Тополовим, Ігорем Крілем, Миколою Оніщуком, Юрієм Єхануровим, Василем Петьовкою та Станіславом Довгим. 

З Іваном Плющем президент провів телефонну розмову, повідомив Балога.
 
Глава Секретаріату зазначив, що результатом цієї зустрічі стало підписання усіма вищезгаданими народними обранцями угоди про створення коаліції між НУ-НС та БЮТ. 

Віктор Балога
УНІАН
Балога підкреслив, що президент навів вичерпні аргументи.
Балога підкреслив, що президент навів вичерпні аргументи та доклав усіх зусиль, щоб зняти ті принципові зауваження депутатів, які заважали їм підписати коаліційну угоду. 

Глава Секретаріату зазначив: у президента існує чітка упевненість, що відтепер не існує жодних перешкод на шляху створення демократичної коаліції та формування дієвого уряду. 

Як повідомлялося, 23 листопада, після завершення першого засідання ВР VI скликання, планувалося підписання угоди про створення коаліція демократичних сил. 

Однак головуюча у той день на засіданні ВР представник Партії регіонів Раїса Богатирьова оголосила, що наступне пленарне засідання відбудеться у четвер, 29 листопада. 

Після того депутати з фракції НУ-НС повідомили журналістам, що 8 народних депутатів від блоку не підписали угоду про створення демократичної коаліції. За їхніми словами, угоду не підписали Іван Плющ, Юрій Єхануров, Микола Оніщук, Іван Кріль, Василь Петьовка, Станіслав Довгий, Віктор Тополов та Ігор Палиця. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: